Kontakt
Formularz kontaktowy
Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomości
Ile jest jeden minus jeden
Tel +48 692 57 41 45
E-mail info@polishsporttravel.pl

O NAS

Drodzy przyjaciele,  

Biuro podróży CZECH SPORT TRAVEL  powstało dzięki transformacji  CK SPORTEVENTS, która ma swoje oddziały w obszarze wycieczek sportowych w całym świecie. 

CZECH SPORT TRAVEL przychodzi z rozszerzoną ofertą nowych obiektów sportowych i unikalnym projektem  agencji turystycznej, która w rozsądnych cenach oferuje wycieczki  nie tylko na mecze piłki nożnej ale również na inne wydarzenia sportowe.

 

CZECH SPORT TRAVEL chce tworzyć wycieczki, w których mogą uczestniczyć pomimo dzisiejszej trudnej sytuacji gospodarczej wszyscy fani sportu.

 

Ze względu na umowę z największym touroperatorom (THOMAS COOK SPORT itd. ) jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług w bardzo przystępnych cenach.

 

Biuro podróży oferuje wycieczki dla przedsiębiorstw, które chcą  podarować wycieczki sportowe partnerom handlowym w tym, także  pracownikom doceniając ich sposób pracy. Nasza firma jest w stanie zaplanować dla tych klientów indywidualne wycieczki.

 

CZECH SPORT TRAVEL stworzył kolekcję kart upominkowych dla członków rodziny oraz przyjaciół, które mogą być podziękowaniem i prezentem dla rodziny.

 

Czekamy na Was zarówno w Republice Czeskiej – w centrum handlowym w Pradze jak i w Polsce gdzie mamy swoją siedzibę w Kudowie Zdroju.  Naszą ofertę posiadają także współpracujące z nami czeskie oraz słowackie sieci biur podróży.

 

Czekamy na Was zarówno w biurze POLISH SPORT TRAVEL w Kudowie-Zdroju przy ulicy Głównej 59. Naszą ofertę posiadają także współpracujące z nami czeskie oraz słowackie sieci biur podróży. 

Subskrybować newsletter

Aby uzyskać informacje o nowościach i specjalnych wycieczek wpisać adres e-mail:

 

Ukryć Ukryj stałe