Kontakt
Formularz kontaktowy
Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomości
Ile jest jeden minus jeden
Tel +48 692 57 41 45
E-mail info@polishsporttravel.pl

REFERENCJE

Manchester United - Aston Villa
 
Dzień dobry 
Chciałbym Wam podziękować za zorganizowanie wycieczki dla męża. Dostał ją ode w mnie w prezencie i był z niego w pełni zadowolony. Cała organizacja podróży, zakwaterowania oraz zamówienie biletów wyższej kategorii była super!!!! Jeszcze dodać do tego wynik meczu Manchester United-Aston Villa  - po prostu wspaniale. Z pewnością skorzystamy jeszcze z Waszych usług i z przyjemnością polecę Was znajomym! Podziękowania za wyjazd przesyła również współtowarzysz mojego męża.
Dziękuję oraz miłego dnia.
I.C.
 
 
French Open
 
Dzień dobry
Tym mailem chciałbym Wam bardzo podziękować za zamówienie oraz zorganizowanie wyjazdu do Francji na turniej French Open. Wszystko odbyło się w jak najlepszym porządku, bilety oraz zakwaterowanie były zamówione według naszych próśb. Szczególne podziękowania chciałbym przesłać Pani Dlohue która była zawsze do naszych usług, chętnie nam we wszystkim pomagała na profesjonalnym poziomie! Także jeszcze raz Pani Dlouha. Bardzo dziękujemy. Gdy przyjadę do Pragi przyjdę Wam podziękować osobiście! Na pewno skorzystamy z Państwa usług jeszcze nie raz i życzę Wam wielu zadowolonych klientów! 
Pozdrawiam
M.F.
 
 
FC Bayern Monachium 
 
Dobry wieczór.
Chciałbym Wam podziękować za zorganizowanie wspaniałego przeżycia. Oszczędzałem na mecz ukochanego Bayernu bardzo długo a dzięki Wam spełniło się moje wielkie marzenie.
Bardzo dziękuje oraz pozdrawiam.
J.S.
 
 
Chelsea FC 
 
Dzień dobry
Jestem bardzo szczęśliwy, że dzięki Wam w wieku 60 lat spełniło się moje największe marzenie, nie tylko zobaczyć morze ale przede wszystkim zobaczyć Chelsea, której kibicuje od czasu, kiedy nauczyłem się czytać i kiedy zobaczyłem po raz pierwszy w gazecie Demokracja Ludowa tabelę angielskiej ligi. Nazwa Chelsea obudziła we mnie coś, czego się nie da opisać. Pominę to, że Chelsea grała w II lidze, pominę niepowodzenie Terrego w finale Ligi Mistrzów z Manchesterem United przed trzema laty, ale naszedł 2012 rok i sławny Didier. Zdobyliśmy Ligę Mistrzów! Tego majowego dnia 2012 roku na obudziłem chyba wszystkich śpiących ludzi w okolicy Stamford Brigde, kiedy okazywałem swoją radość! Ale było wspaniale...
I.H.
 
 
Chelsea FC – AC Sparta Praga
 
Dzień dobry
Byliśmy bardzo zadowoleni nie tylko z poziomu spotkania, mimo złego wyniku ale również z organizacją wyjazdu łącznie z opieką naszych klientów przez delegata. Z pewnością w przyszłości jeszcze nie raz skorzystamy z Waszych usług. 
Dziękuje za wszystko
Pozdrawiam
L.D.
 
 
Juventus Turyn – FC Genua
 
Dzień dobry
Chciałbym Wam bardzo podziękować za zorganizowanie wyjazdu do Turynu na mecz Juventusu dzięki czemu spełniło się moje wielkie marzenie. Cała organizacja wyjazdu była po prostu wyśmienita. Jeszcze raz bardzo dziękuje. 
Pozdrawiam
D.J.
 
 
Lew Praga – Slovan Bratysława
 
Dzień dobry
Chciałbym wyrazić zadowolenie z podejścia pana delegata Mikolajského. Był bardzo pomocny i podobało mi się jego profesjonalne podejście. Cieszę się, że skorzystałem z Waszej oferty. 
Bardzo dziękuje.
Pozdrawiam
M.K.
 
 
Bayern Monachium – Bate Borysów
 
Dzień dobry
Dziękujemy za wspaniałe chwile ze spotkania Bayern-Bate Borysów. W załączniku wysyłam kilka zdjęć z tego wyjazdu.
Miłego dnia 
V.S.
 
 
Bayern Monachium – Bate Borysów
 
Dzień dobry
Chciałbym bardzo podziękować za wyjazd na mecz Bayernu z waszym biurem podróży. Wszystko przebiegło bezproblemowo, świetni kierowcy oraz pan delegat Luboš. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Na wiosnę wybierzemy się ponownie! 
Pozdrawiam!
T.J.
 
 
Arsenal – West Bromwich Albion
Dobry wieczór
Chciałbym Wam bardzo podziękować za wspaniałą organizację wyjazdu do Anglii na mecz Arsenalu. Wszystko odbyło się tak jak uzgadnialiśmy. Byliśmy razem z moją przyjaciółką bardzo zadowoleni. Zwiedzanie stadiony było niesamowite, zakwaterowanie również było w porządku, pogoda dopisała...a o spotkaniu nie muszę nic pisać 
Jeszcze raz bardzo dziękuje. 
Pozdrawiam
E.P.
 
 
Real Madryt - Athletic Bilbao
 
Wycieczka do Madrytu była sukcesem, dobre zakwaterowanie, atutem była bliskość stadionu ( można się było szybko dostać na pieszo) i metra. Nie było żadnego problemu z biletami na mecz – miejsca były super. Mecz oczywiście ze znakomitą atmosferą i syn był bardzo podekscytowany. Pomimo tłumów ludzi strajkujących w centrum służby bezpieczeństwa poradziły sobie doskonale – zupełnie nie dotyczyło to turystów, którzy nie musieli bać się o swoje bezpieczeństwo. W ciągu 3 dni pobytu w Madrycie oprócz meczu zobaczyliśmy wiele zabytków oraz muzeów. Dziękujemy Wam za uprzejmość oraz dobrze przygotowany wyjazd – świetny prezent urodzinowy dla syna. 
Pozdrawiam
 
 
Bayern Monachium - 1.FC Kaiserslautern
 
Dzień dobry
Muszę pochwalić wyjazd do Monachium, który dzięki Wam odbyliśmy, były to wspaniałe chwile. Delegat oraz kierowcy na świetnym poziomie. Byliśmy bardzo zadowoleni oraz myślimy, że jeszcze wybierzemy się z wami na jakiś mecz. 
Pozdrawiam
J.Ch.
 
Bayern Monachium - 1.FC Kaiserslautern
 
Wyjazd na mecz Bayernu Monachium był z Waszej strony super! Bardzo dobry autobus, kierowcy otwarciem autobusu na godzinę przed meczem umożliwili przebranie się, przygotowali kawę oraz sprzedali piwo.  Delegat był bardzo pomocy oraz gościnny, doradził się jak dostać do centrum oraz podał bardzo wyczerpujące informacje. Ocena 5 z plusem. Byliśmy razem z wnukiem bardzo zadowoleni. Na pewno w przyszłości jeszcze coś wybierzemy z waszej oferty. 
Pozdrawiam
V.K.
 
Arsenal - Schalke 04
 
Dzień dobry 
Chciałbym Wam bardzo podziękować za dobrze przygotowany wyjazd do Londynu na mecz Arsenalu. Byliśmy razem z synem bardzo zadowoleni i przesyłamy kilka zdjęć z wycieczki. 
J.Z.
 
Tenis - Swiss Open
 
Dzień dobry
Tradycyjnie już byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu na Swiss Open. Nie mamy do czego się przyczepić.
Zakwaterowanie blisko dworca kolejowego dzięki czemu jeździliśmy do Bazylei każdego dnia pociągiem i w dodatku za darmo. Super. 
Dzięki. 
L.K.
 
 
Totthenham - Blackburn & Chelsea - Sunderland
 
Dzień dobry
Chciałbym wam podziękować za wspaniałą organizację wyjazdu na mecz piłki nożnej do Anglii dla mnie oraz mojego syna. Wyjazd bardzo nam się podobał i wszystko co było zorganizowane wyszło znakomicie. Był tylko jeden szkopuł przy check in hotel. Było oczywistym, że byliśmy tak bardzo wcześnie bo już przedpołudniem, natomiast wierzyłem, że uda sie dostać pokój wcześniej. Recepcjonistka nam powiedziała, że pokój jest wolny ale musi być posprzątany i przekazała nam go dopiero o 10:00 rano. Wnosiliśmy o służbę pokojową o przygotowanie pokoju ale się to nie udało więc czekaliśmy zgodnie z zasadami do godziny 14:00. Wydaje się, że trochę brakowało tam organizacji. Tak czy inaczej wszystko było w jak najlepszym porządku. Następnym razem zamówimy wyjazd również z pozytywnym wynikiem spotkania.
Pozdrawiam. 
A.M.
 
 
Manchester United - Tottenham Hotspur
 
Dzień dobry
Ze względu na fakt, iż nie był to mój pierwszy wyjazd na mecz w Europie a tym bardziej w Anglii mogę obiektywnie stwierdzić, że wyjazd zorganizowany przez Was był naprawdę dobrze. Hotel, bilety na mecz, po prostu wszystko wypadło idealnie i chciałbym Wam za to bardzo podziękować. 
J.S.
 
 
 
 
Chelsea – FC Kopenhaga & Manchester United - Olympique Marseille
 
Witam
Wyjazd muszę ocenić tylko pozytywnie. O wspaniałej atmosferze na stadionach chyba nie trzeba nic mówić. Zakwaterowanie w hotelu było dobre. W Manchesterze oceniał bym nawet jako bardzo dobre.  Wszystkie przejazdy były zorganizowanie perfekcyjnie, chciałbym szczególnie podkreślić nocny przejazd w Manchesterze z lotniska do hotelu. To samo muszę powiedzieć o przejeździe pociągiem z Londynu. Co dotyczy własnego programu to na pewno bardzo ciekawe było zwiedzanie stadionu Manchesteru City. Bardzo pomogły dostarczone informacje na temat poruszania się po Londynie oraz zakreślenie interesujących miejsc, dzięki temu nie mieliśmy problemów z odnalezieniem się po mieście. Jedynym minusem było tylko to, że spotkanie Chelsea skończyło się wynikiem bezbramkowym...ale za to nikt z Waszego biura nie odpowiada. Wierzę, że gdybyście mieli jakiś wpływ na to – mecz skończył by się wynikiem chociaż 4:3....
D.S
 
 
Chelsea - Stoke
 
Dzień dobry 
Jeszcze raz bardzo bym chciała Wam podziękować za niezapomniane chwile, którzy dzięki Wam oraz Waszemu biurowi podróży przywieźliśmy z mężem z Londunu. Doradziliście mi mecz Chelsea i myślę, że był to dobry wybór. W podziękowaniu przesyłam Wam parę zdjęć. 
Pozdrawiam oraz dziękuje! 
M.K.
 

Subskrybować newsletter

Aby uzyskać informacje o nowościach i specjalnych wycieczek wpisać adres e-mail:

 

Ukryć Ukryj stałe